Katarzyna Czyżycka - logopeda, lider zespołu

Katarzyna Czyżycka jest logopedą polonijnym, prowadzącym terapię logopedyczną przez internet. Logopedia online przez Skype to doskonały wybór dla dzieci dwujęzycznych, które żyją z dala od polskiego logopedy. Katarzyna Czyżycka prowadzi terapię logopedyczną online przez Skype dla dzieci dwujęzycznych z różnymi problemami językowymi. Terapia z logopedą przez internet obejmuje korektę wad wymowy u dzieci i młodzieży (czasem także osób dorosłych), a także pracę online nad dysleksją oraz z dziećmi zagrożonymi dysleksją. W zajęciach online z logopedą mogą także uczestniczyć dzieci z autyzmem, zagrożone autyzmem oraz dzieci z zespołem Aspergera. Terapia logopedyczna online przez Skype jest naprawdę równie skuteczna jak wizyta w tradycyjnym gabinecie logopedycznym!

„Nazywam się Katarzyna Czyżycka i jestem logopedą.” Tak zazwyczaj zaczynam każde swoje szkolenie albo jakieś inne wystąpienie publiczne. A zaraz potem dodaję: „Brzmi jak: Nazywam się Janina Nowak i jestem księgową, prawda?”

Bardzo nie lubię się przedstawiać. Sama nie wiem dlaczego. Ale skoro już tu wszedłeś, mój Drogi Czytelniku, to znaczy, że chcesz mnie choć trochę poznać.

Jestem logopedą, pracuję jako terapeuta z dziećmi od ponad 10 lat. Jestem autorką serii ośmiu książek dla małych dzieci o przygodach Pumy PiMi, poświęconych nauce czytania wegług metody symultaniczno-sekwencyjnej.

Od 2012 roku pracuję jako logopeda dzieci dwujęzycznych oraz nauczyciel języka polskiego jako drugiego. Jestem terapeutą dzieci niemówiących, dzieci z każdym opóźnieniem w rozwoju mowy niezależnie od przyczyny tego opóźnienia, dzieci z wadami wymowy. Współpracuję z logopedami z całego świata po to, by jeszcze lepiej poznać drugi język dziecka. Pomagam dzieciakom myśleć i mówić po polsku. Współpracuję także z psychologami zajmującymi się rodzinami dwujęzycznymi, po to byśmy mogli pomóc całej rodzinie.

Jeżeli zatem Twoje dziecko potrzebuje pomocy terapeutycznej logopedy, zapraszam na konsultację lub terapię online. Jeśli chcesz się ze mną spotkać podczas moich wykładów, zajęć lub szkolenia z logopedii dzieci dwujęzycznych, sprawdź proszę w zakładce Aktualności, gdzie aktualnie szkolę.


Adrianna Reszelewska - logopeda

Ada prowadzi terapię online przez internet dla dzieci dwujęzycznych z nauki czytania metodą sylabową. Na zajęcia logopedyczne przez Skype uczęszczają do Ady polskojęzyczne dzieci mieszkające w UK (czyli w Anglii), Irlandii, Islandii oraz w Szwajcarii. Adrianna jest logopedą, ukończyła studia na uniwersytecie w Bydgoszczy. Uczestniczyła w kilkunastu szkoleniach z metody krakowskiej. Obecnie pracuje w Fundacji Ja też w Gdańsku. Ada od marca 2016 pracuje w Głosce. Prowadzi terapie dzieci dwujęzycznych i uczy je czytania przez Skype.

Ada w Głosce prowadzi terapię dla dzieci z dysleksją, zespołem Aspergera, autyzmem oraz zespołem Downa. Specjalizuje się w tworzeniu pomocy logopedycznych dla dzieci. Ada uczy też czytania metodą sylabową.Mateusz Borys - logopeda

Mateusz to polski logopeda dla dzieci z Włoch. Mateusz to logopeda, który pracuje przez internet. Prowadzi terapię logopedyczną online przez Skype. Mateusz od dawna pracuje z dziećmi z problemami w nauce, pomaga im uczyć się czytania. W ramach wolontariatu w szkole podstawowej prowadzi terapię dzieci z dyslalią. Udziela się także w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Śpiewa w dwóch chórach, więc idealnie nadaje się do zajęć z logopedii artystycznej, ale również i korygującej. Prowadzi terapię przez internet.

Mateusz jest to logopeda od nieśmiałych nastolatków. I tych zbuntowanych. Mateusz zajmuje się w Głosce głównie wadami wymowy u dzieci dwujęzycznych. Zwłaszcza u dwujęzycznych nastolatków. Wszyscy młodzi pacjenci bardzo szybko wchodzą z nim w kontakt i współpracują tak, że szybko widać efekty wspólnej pracy. Mateusz jest chórzystą, śpiewa w dwóch chórach. Cechuje go cierpliwość, wskutek czego otwiera się przed nim niejedno dziecko. Uczy czytania metodą sylabową.Aneta Łój - logopeda

Aneta jest logopedą i prowadzi terapię przez internet dla dzieci dwujęzycznych, które mieszkają w Niemczech. Aneta jest polskim logopedą dla dzieci 
								w Anglii (UK). Aneta prowadzi terapię logopedyczną online przez Skype. Zajęcia z logopedą przez internet są równie skuteczne jak tradycyjne. Aneta 
								swoje pierwsze doświadczenia logopedyczne zdobywała podczas praktyk oraz wolontariatów z dziećmi dyslektycznymi w poradni psychologiczno-pedagogicznej 
								w Bydgoszczy. Aneta prowadzi w terapię logopedyczną przez internet dla małych dwujęzycznych dyslektyków.

Aneta pracuje w Głosce od roku. Dzieciaki, z którymi pracuje bardzo ją lubią. Rodzice także. Aneta jest w naszym zespole specjalistą od wszystkich [sz], [rz/ż], [cz] i [dż]. To do niej trafia większość dzieci z seplenieniem. Dzięki zabawom u niej na zajęciach dzieci mają piękną wymowę i super zabawę. Aneta w Głosce uczy także czytania metodą sylabową oraz zajmuje się dziećmi z dysleksją.