Rezerwacja wizyty u logopedy online. Diagnoza lub terapia.

Wizyta u logopedy online kosztuje 40 euro płatne w systemie PayPal. Logopeda online cennik. W tym cenniku dzieci dwujęzyczne i rodzice mogą zobaczyć ile kosztuje wizyta u logopedy online. W kalendarzu rodzice mogą zarejestrować dzieci dwujęzyczne na terapię do logopedy online. Zdalna terapia logopedyczna obejmuje diagnozę oraz terapię dzieci dwujęzycznych.
Terminy w kalendarzu podane są wg strefy czasowej w Polsce. Zapraszam. Cennik i kalendarz rezerwacji wizyt u logopedy online dla dzieci dwujęzycznych. Logopeda online przyjmuje dzieci dwujęzyczne z całego świata na terapię logopedyczną. Cennik logopedy online informuje rodziców dzieci dwujęzycznych o kosztach zdalnej terapii logopedycznej.

Zasady współpracy z logopedą online

  • Czas terapii jest uzależniony od zaburzenia dziecka. Zazwyczaj sesja logopedyczna online trwa 45 minut.

  • Wystawiam faktury za terapię. Na podstawie faktur można się we własnym zakresie ubiegać u swojego ubezpieczyciela o refundację kosztów terapii. Ubezpieczalnie we Francji oraz we Włoszech w całości pokrywają koszta terapii.
    Również niektórzy ubezpieczyciele w Islandii i w Wielkiej Brytanii oferują rodzicom zwrot kosztów terapii logopedycznej online dla dzieci dwujęzycznych.

  • Płatność za terapię odbywa się z góry, tj. przed zajęciami, w euro (EUR) w systemie PayPal. Jest możliwość płatności za terapię online popularnymi kartami kredytowymi.

  • Jeżeli nie mają Państwo karty kredytowej i wolą zapłacić przelewem bankowym, proszę o email z sugerowanym terminem wizyty logopedycznej online (wybranym spośród dostępnych powyżej w kalendarzu). W odpowiedzi dostaną Państwo numer konta, na który należy wpłacić pieniądze.